SON EKLENENLER
KATEGORİ

TÜRKİYE

ASELSAN'dan 450 milyon dolarlık ihracat ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, "ASELSAN 2020 yılında, pandemiye rağmen 450 milyon doların üzerinde ihracat sözleşmesi imzaladı.
Türkiye harp doktrinlerini değiştirdi SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar, Türkiye'nin harp doktrinlerini değiştirecek seviyede teknolojiye sahip bir ülke konumuna geldiğini belirterek, "Bunların hepsi savunma sanayisindeki kararlı duruşun ve iradenin bir yansıması.
Komandolardan 'muharebe düzeni' eğitimi Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 9'uncu Komando Tugay Komutanlığınca kar motoru ile muharebe düzeni eğitimi icra edildi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na TCG ANADOLU ziyareti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İspanya'nın Ankara Büyükelçisi Francisco Javier Hergueta ve Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi TCG Anadolu'ya tasarım desteği sağlayan Navantia firması Doğu Akdeniz Genel Müdürü Pablo Menendez ile bir araya geldi.
ASELSAN Katar'da kalıcı olacak ASELSAN, Katar'da artan faaliyetlerini desteklemek amacıyla şube açtığını duyurdu.
S-400'den dönmek yok Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya'dan S-400 savunma sistemi alımında gelinen durumun 'çok sorunlu' olduğunu ancak ABD ile yaşanan sorunların diyalog yoluyla çözülebileceğini umduğunu söyledi.