SON EKLENENLER
KATEGORİ

TÜRKİYE

Bakan Akar'dan Yunanistan'a silahlanma tepkisi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Bir silahlanma yarışı tutturmuş, gidiyorlar.
ASELSAN devler arasındaki yerini korudu ASELSAN’ın ulusal ve global başarıları dünya çapında tescillenmeye devam ediyor.
ASELSAN Sürdürülebilirlik Raporunu yayımladı Sürdürülebilirlik yaklaşımlarını kurum kültürü olarak benimseyen ASELSAN, Sürdürülebilirlik Raporunu yayınladı.
ASELSAN'dan gençlere parlak gelecek ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kuruluşunun üçüncü yılında gelişim ve kariyer odaklı yeni eğitim fırsatları sunmaya devam ediyor.
Gaziantep sanayisi STM ile dönüşüyor Türkiye’nin teknoloji odaklı ilk düşünce merkezi STM ThinkTech, Gaziantep makine ve metal sanayi ekosisteminin, savunma sanayi sektörüne geçiş yapması ve yüksek katma değerli ürünler üretmesi için başlatılan, “Gaziantep Makine ve Metal Sanayinin Dönüşümü Kapsamında Yerinde Analiz Çalışması ve Strateji Belgesi Hazırlanması Projesi”ni başarıyla tamamladı.
ASELSAN’dan akıllı şehirlere ekolojik dokunuş ASELSAN ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlediği “Ekolojik Akıllı Şehirler” temalı resim yarışması sonuçlandı.