SON EKLENENLER
KATEGORİ

TÜRKİYE

TSK için ‘Ateş Serbest’ Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ateş gücünün gösterildiği "Ateş Serbest-2020" faaliyetinde aralarında milli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, Korkut hava savunma sistemleri, milli piyade tüfeğinin de bulunduğu harp araç ve gereçleriyle hedefler tam isabetle vuruldu.
SAS’lar Libya’da Milli Savunma Bakanlığı, Libyalı askerlere Homs Müşterek Deniz Eğitim Merkezi'nde Su Altı Savunma (SAS) eğitimleri verildiğini bildirdi.
MMU yapay zekayla uçacak Türkiye'nin lider havacılık sanayisi şirketi TUSAŞ, bir yandan hava platformları geliştirip üretirken bir yandan da bunları en yeni teknolojilerle donatmak için yapay zeka konusunda çalışmalar yapıyor.
ASELSAN’dan geleceğe yatırım ASELSAN, uzun yıllardır meslek liseli ve üniversiteli gençler için en cazip mesleki eğitim ve staj yeri olma özelliğini koruyor.
TSK'nın gözleri 'Görünmez' Yunan denizaltısında Yunan basınında Doğu Akdeniz'deki faaliyetleri "görünmeden" tespit ettiği iddiasıyla servis edilen Type-214 tipi denizaltıların Türk Deniz Kuvvetleri'nce kesintisiz takip edildiği ortaya çıktı.
Petlas kaliteyi artırıyor AKO Grup Yönetim Kurulu Üyesi Safa Özcan, "Petlas milli savunma sanayisinde lastik ihtiyacını yerli Ar-Ge ve yerli üretimle karşılıyor" ifadesini kullandı.