SON EKLENENLER
KATEGORİ

TÜRKİYE

Geleceğin askerleri Ankara'da konuşulacak “International Future Soldier Conference” etkinliği, Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı ve Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SaSaD) desteği ve ODTÜ Teknokent- TSSK iş birliği ile 19 Ekim 2021 tarihinde Ankara Sheraton Otel’de Defence Turkey Dergisi tarafından organize edilecek.
TUSAŞ'tan bilimsel araştırmalara destek Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), şirket çalışanları ve üniversite öğrencilerinin lisansüstü tez çalışmalarının desteklenmesi için Bilimsel Araştırmalar Programı'nı (BAP) hayata geçirdi.
ASELSAN’a iklim ödülü ASELSAN; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi ile Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneğinin ortaklaşa düzenlediği zirvede iklim yönetimi çalışmalarıyla ödüle layık görüldü.
Roket Yarışması'nın kazananları belli oldu Gençlerin yerli ve milli üretime katkı sağlayan bireyler olarak yetişmesini teşvik etmeyi amaçlayan Roketsan’ın yürütücülüğünde Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2021 kapsamında düzenlenen Roket Yarışması’nın kazananları belli oldu.
Savunmadan finansa ASELSAN Türkiye’nin savunma elektroniğinde lider şirketi ASELSAN, finansal teknolojilere yatırım yapacak.
TEKNOFEST’e ASELSAN damgası ASELSAN; düzenlediği yarışmalar, etkinlikler, çocuklar ve gençlerin deneyimlediği ürünleriyle TEKNOFEST’e damga vurgu.