SON EKLENENLER
MİT peşinizde!

MİT peşinizde!

GÜNDEM/TÜRKİYE
10 ay önce
15224 Görüntülenme

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanlığının kariyer sayfası yenilendi. Yenilenen sayfada, kurumun faaliyetlerinin en verimli şekilde yürütülebilmesi için insan kaynağına büyük önem verildiği vurgulandı.

Kurumun insan kaynağı teminine ilişkin yayımlanan yeni videoda ise şu ifadelere yer verildi:

"Peşindeyiz ve seni iyi tanıyoruz. Okumaya ne kadar meraklı olduğunu, dünyada olup biteni yakından takip ettiğini biliyoruz. Teknolojiyi etkin kullandığını, en gizli silahının bilgi olduğunu biliyoruz. Kalbinin vatan sevgisi ile dolu olduğunu, ne zaman ay yıldız görsen gözüne toz kaçtığını biliyoruz. Tarihine bağlı olduğunu ama geçmişte yaşamadığını, iyi bir gelecek için fark yaratmaya hazır olduğunu biliyoruz. Bu yüzden peşindeyiz ve seninle çalışmak istiyoruz. Ülkenin yarınına birlikte iz bırakalım."

Kurumun yeni kariyer sayfasında, istihbarat uzmanı, dil uzmanı ve mühendis gibi pozisyonlara aday personelde aranan şartlar sıralandı, görev tanımları hakkında kısa bilgi verildi.

Kurumda birçok sahada faaliyet gösteren personelin istihdam edildiği belirtilen sayfada, "Üstlendiğimiz kritik görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebilmek amacıyla nitelikli insan kaynağımızı sürekli geliştiriyoruz. Bu çerçevede, farklı branşlarda iş başvurularını titizlikle değerlendirerek MİT ailesine yeni üyeler kazandırıyoruz. Teşkilat olarak tecrübeli, dinamik ve güçlü kadromuzla ülkemizin yarınlarına iz bırakmak için çalışıyoruz." değerlendirmesi yapıldı.

Detaylı bilgi için tıklayınız...