SON EKLENENLER
Hisar O+ için teslimat takvimi 2024

Hisar O+ için teslimat takvimi 2024

HAVA/
4 ay önce
1953 Görüntülenme

Savunma Sanayii Başkanlığı ile Aselsan-Roketsan iş ortaklığı arasında imzalanan Hisar O+ Seri Üretim Sözleşmesi kapsamında teslimatların 2024'e kadar gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Google Haberlerde bizi takip etmek için tıklayınız

Hisar O+ Seri Üretim Sözleşmesi, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ile Aselsan-Roketsan iş ortaklığı arasında imzalandı.

Savunma Sanayii Başkanlığının sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada, "Hisar O+ Seri Üretim Sözleşmesi başkanlığımız ile Aselsan-Roketsan iş ortaklığı arasında imzalandı. Sözleşme kapsamındaki teslimatların 2024'e kadar gerçekleştirilmesi planlanıyor." ifadesine yer verildi.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün de sözleşmeyle ilgili olarak  sosyal medya hesapları aracılığıyla "Savunma Sanayii Başkanlığımız ile Hisar O+ Seri Üretim Sözleşmesini Aselsan-Roketsan iş ortaklığında imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Devletimizin gücü her zaman yanımızda, hedefimiz Milli Uzun Menzilli Hava Savunma Sistemi... Durmak yok, yola devam..." paylaşımını yaptı.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com