SON EKLENENLER
FNSS’nin 'Plastik Savaşları' başlıyor

FNSS’nin 'Plastik Savaşları' başlıyor

KARA/
3 ay önce
1700 Görüntülenme

“Üret, öğren, eğlen, paylaş” sloganıyla 14 yıl önce başlayan FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması, bu yıl çevrimiçi olarak düzenlenecek. Bir savunma şirketinin sponsorluğunda düzenlenen tek model yarışması olması ile öne çıkan etkinlik fnssplasticbattle.com sayfası ve sosyal medya platformlarından takip edilebilecek.

Google Haberlerde bizi takip etmek için tıklayınız

Modelciler yarışmaya ilgili kategoriler üzerinden 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında modellerinin resimlerini yükleyerek katılabilecek. Projeler modelcilikte usta olan uluslararası bir jüri tarafından, elektronik ortamda oluşturulan puanlama sistemi kullanılarak gerçekleştirilecek. Yarışmanın 7 farklı kategorisinden biri de 16 yaş altı genç modelciler kategorisi. 29 Kasım 2021 tarihinde sonuçların fnssplasticbattle.com sayfasından ilan edileceği yarışma Türkiye’den ve dünyadan tüm modelcilere açık olacak.

14’üncü Plastic Battle yarışması için detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine; fnssplasticbattle.com web adresinden ulaşabilir, yarışmayla ilgili güncel duyuru ve paylaşımları ise, FNSSPlasticBattle Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com