SON EKLENENLER
KATEGORİ

ÜRÜN/PROJE

HAVELSAN "ileti" HAVELSAN, kurum personellerinin kendi aralarında mesajlaşabilme, güvenli olarak sesli ve görüntülü görüşme, medya ve dosya paylaşımı, kurumsal gruplar aracılığı ile toplu görüşmeler yapabileceği “İleti” uygulamasını geliştirdi.
Sarsılmaz 'SAR 109C' Sarsılmaz SAR 109C, yüksek hızda çalışma kapasitesi ve modüler gövde yapısı ile hafif, etkili ve kolay kullanılabilir hâle gelmiştir.
Sarsılmaz 'SAR 223T' Sarsılmaz SAR 223T, Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve TÜBİTAK TEYDEP iş birliği ile projelenen ilk piyade tüfeğidir.
ASELSAN Silah Üstü Elektro-Optik Sistemler Elektro-optik alanında 27 yılı aşkın tecrübesi ile ASELSAN, silah üstü elektro optik sistemler alanında faaliyetlerini üç ana nişangâh ailesi ile yürütüyor.
Elektrikli Zırhlı AKREP Ile Otokar'ın zırhlı keşif ve silah platformu olarak tasarladığı AKREP II 4x4 yeni nesil zırhlı araç ailesi, düşük silueti ile orduların güncel ve gelecek ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır.
Sarsılmaz SAR 9 İğne ateşlemeli, hafif, yeni nesil polimer gövdeli hizmet tabancası Sarsılmaz SAR 9, SSB’nin Özgün Yerli Tabanca Projesi birincisi milli tabancanın, sivil satış için üretilmiş versiyonudur.