SON EKLENENLER
KATEGORİ

ÜRÜN/PROJE

ZAHA - Zırhlı Amfibi Hücum Aracı Zırhlı Amfibi Hucum Aracı (ZAHA), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın harekât konsepti ve görev ihtiyaçları göz önüne alınarak FNSS tarafından tasarlanmıştır.
BORA Silah Sistemi ROKETSAN tarafından geliştirilen ve üretilen BORA Füzesi, ordu etki sahası içerisinde yüksek öncelikli hedefler üzerinde yoğun ve etkili ateş gücü oluşturmaktadır.
ATMACA Gemisavar Füzesi ATMACA, su üstü harbinde Deniz Kuvvetlerinin harekât ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Roketsan tarafından geliştirilen; hücumbot, fırkateyn ve korvetlerde kullanılabilen, yüksek hassasiyetli satıhtan satha bir güdümlü mermidir.
ARES 42 HECTOR Çok Maksatlı Süratli Devriye Botu ARES 42 HECTOR Çok Maksatlı Süratli Devriye Botları Türk kara sularında ve uluslararası sularda, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne başarı ile hizmet vermektedir.
ARES 35 FPB Süratli Devriye Botları ARES 35 FPB Süratli Devriye Botları; Türk kara sularında görev yapmak üzere, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ihtiyaçları kapsamında tasarlanmıştır.
Tuzla sınıfı karakol botu Dearsan Tersanesince Tuzla sınıfı karakol botu, hava savunma harbi, su üstü harbi, denizaltı savunma harbi, asimetrik tehdit harbi, arama kurtarma, karakol/eskort ve keşif/ istihbarat görevleri başta olmak üzere çeşitli görevlere yönelik tasarlanmıştır.