SON EKLENENLER
KATEGORİ

ÜRÜN/PROJE

Tanklar 'TANOK' ile vuracak Türkiye'nin füze ve roket üssü Roketsan, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Lazer Güdümlü Tank Topu Mühimmatı ihtiyacını TANOK ile karşılayacak.
Piyadeye yüksek ateş gücü 'SAR 223P' Avrupa’nın en büyük silah üretim tesisinde üretimlerini gerçekleştiren Sarsılmaz'ın Türk Silahlı Kuvvetlerinin talebiyle tamamen öz kaynaklarıyla geliştirdiği SAR 223P piyade tüfeği, etkili ateş gücü ve menzile, yüksek isabet yüzdesine sahip hafif ve modüler bir platform olarak öne çıkıyor.
Kesintisiz güç 'SAR 762 MT' Dünyanın önde gelen hafif silah üreticilerinden tabancadan makineli tüfeğe kadar geniş bir ürün gamına sahip olan Sarsılmaz, geliştirdiği yerli ve milli SAR 762 MT makineli tüfek ailesi ile Türkiye’nin savunma sanayine önemli bir katkı sağlıyor.
AKREP artık daha güçlü Koç Topluluğu şirketlerinden Türkiye'nin global kara sistemleri üreticisi Otokar, savunma sanayiindeki iddiasını AKREP II ürün ailesinin yeni üyesi dizel motorlu versiyonu AKREP IId ile sürdürüyor.
Güvenlik güçlerinin Sarsılmaz gücü 'SAR 109T' Avrupa’nın en büyük silah üretim tesisinde üretimlerini gerçekleştiren Sarsılmaz, kolluk kuvvetlerinin yakın muharebe ortamlarında taktik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla SAR109T makineli tabancasını özgün olarak tasarladı.
'CENKER' Türk piyadesini geleceğe taşıyor ASELSAN'ın Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı CENKER Takım ve Tek-Er Komuta Kontrol Sistemi, Türk piyadesinin geleceğin muharebe alanında karşılaşacağı ortamda etkinliğini artıracak.