SON EKLENENLER
KATEGORİ

ÜRÜN/PROJE

Aselsan 'AVCI' ASELSAN tarafından T129 ATAK Helikopteri için geliştirilen AVCI sistemi yüksek takip hassasiyeti sayesinde pilota hedefi çıplak gözle görmeden vurma imkanı sağlıyor.
ALKAR 81 mm Havan Silah Sistemi ALKAR 81 mm havan silah sistemi, otomatik namlu yönlendirme sistemi, otomatik mühimmat yükleme sistemi, geri tepme mekanizması ve atış kontrol sistemleri ile donatılmış taret üzerine entegre modern silah sistemidir.
HAVELSAN "ileti" HAVELSAN, kurum personellerinin kendi aralarında mesajlaşabilme, güvenli olarak sesli ve görüntülü görüşme, medya ve dosya paylaşımı, kurumsal gruplar aracılığı ile toplu görüşmeler yapabileceği “İleti” uygulamasını geliştirdi.
Sarsılmaz 'SAR 109C' Sarsılmaz SAR 109C, yüksek hızda çalışma kapasitesi ve modüler gövde yapısı ile hafif, etkili ve kolay kullanılabilir hâle gelmiştir.
Sarsılmaz 'SAR 223T' Sarsılmaz SAR 223T, Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve TÜBİTAK TEYDEP iş birliği ile projelenen ilk piyade tüfeğidir.
ASELSAN Silah Üstü Elektro-Optik Sistemler Elektro-optik alanında 27 yılı aşkın tecrübesi ile ASELSAN, silah üstü elektro optik sistemler alanında faaliyetlerini üç ana nişangâh ailesi ile yürütüyor.