SON EKLENENLER
KATEGORİ

ÜRÜN/PROJE

Güvenlik güçlerinin Sarsılmaz gücü 'SAR 109T' Avrupa’nın en büyük silah üretim tesisinde üretimlerini gerçekleştiren Sarsılmaz, kolluk kuvvetlerinin yakın muharebe ortamlarında taktik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla SAR109T makineli tabancasını özgün olarak tasarladı.
'CENKER' Türk piyadesini geleceğe taşıyor ASELSAN'ın Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı CENKER Takım ve Tek-Er Komuta Kontrol Sistemi, Türk piyadesinin geleceğin muharebe alanında karşılaşacağı ortamda etkinliğini artıracak.
Aselsan 'AVCI' ASELSAN tarafından T129 ATAK Helikopteri için geliştirilen AVCI sistemi yüksek takip hassasiyeti sayesinde pilota hedefi çıplak gözle görmeden vurma imkanı sağlıyor.
ALKAR 81 mm Havan Silah Sistemi ALKAR 81 mm havan silah sistemi, otomatik namlu yönlendirme sistemi, otomatik mühimmat yükleme sistemi, geri tepme mekanizması ve atış kontrol sistemleri ile donatılmış taret üzerine entegre modern silah sistemidir.
HAVELSAN "ileti" HAVELSAN, kurum personellerinin kendi aralarında mesajlaşabilme, güvenli olarak sesli ve görüntülü görüşme, medya ve dosya paylaşımı, kurumsal gruplar aracılığı ile toplu görüşmeler yapabileceği “İleti” uygulamasını geliştirdi.
Sarsılmaz 'SAR 109C' Sarsılmaz SAR 109C, yüksek hızda çalışma kapasitesi ve modüler gövde yapısı ile hafif, etkili ve kolay kullanılabilir hâle gelmiştir.