SON EKLENENLER
KATEGORİ

SİBER

'Hacker'lar hünerlerini sergileyecek STM tarafından düzenlenen siber güvenlik etkinliği 'Capture The Flag-CTF (Bayrağı Yakala)' 22 Ekim'de başlayacak.
'Siber Vatan' için imzalar atıldı SSB koordinasyonunda başlatılan Siber Güvenlik Hızlandırma ve Kuluçka Programıyla, bu alandaki girişimcilere Teknopark İstanbul’da altyapı desteği verilecek ve girişimcilik programlarından yararlandırılacak.
CyThreat yerli malı belgesi aldı Kamu ve özel sektör kullanıcılarına atak yüzey analizleri, zararlı yazılım analizleri, zafiyet bildirimleri ve siber tehdit durum raporları sunan STM'nin Siber Tehdit İstihbarat Portalı CyThreat, TRTEST Ürün Uygunluk Sertifikası almasının ardından önemli bir başarıya daha imza atarak Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından verilen Yerli Malı Belgesi’ni almaya hak kazandı.
Geleceğin güvenlik teknolojilerine ASELSAN imzası Yapay Zekâ Tabanlı Geleceğin Güvenlik Konseptleri Çalıştayı, Jandarma Genel Komutanlığı MEBS Başkanlığı Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri (HBT) Daire Başkanı Hasan Sümer ve ilgili şube müdürlerinin katılımlarıyla ASELSAN’da gerçekleştirildi.
STM ThinkTech yeni siber tehdit durum raporunu açıkladı Türkiye’de siber güvenlik alanında önemli projelere ve yerli ürünlere imza atan STM’nin, siber tehdit ve olayları inceleyerek kamuoyuyla paylaşan teknolojik düşünce merkezi “Thinktech”, Ocak-Mart 2021 tarihlerini kapsayan yeni siber tehdit durum raporunu açıkladı.
Aşı çalışmalarına siber saldırı Türkiye’de siber güvenlik alanında önemli projelere ve yerli ürünlere imza atan STM’nin, siber tehdit ve olayları inceleyerek kamuoyuyla paylaşan teknolojik düşünce merkezi “thinktech”, Ekim –Aralık 2020 tarihlerini kapsayan yeni Siber Tehdit Durum Raporu’nu açıkladı.