SON EKLENENLER
KATEGORİ

SİBER

Geleceğin güvenlik teknolojilerine ASELSAN imzası Yapay Zekâ Tabanlı Geleceğin Güvenlik Konseptleri Çalıştayı, Jandarma Genel Komutanlığı MEBS Başkanlığı Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri (HBT) Daire Başkanı Hasan Sümer ve ilgili şube müdürlerinin katılımlarıyla ASELSAN’da gerçekleştirildi.
STM ThinkTech yeni siber tehdit durum raporunu açıkladı Türkiye’de siber güvenlik alanında önemli projelere ve yerli ürünlere imza atan STM’nin, siber tehdit ve olayları inceleyerek kamuoyuyla paylaşan teknolojik düşünce merkezi “Thinktech”, Ocak-Mart 2021 tarihlerini kapsayan yeni siber tehdit durum raporunu açıkladı.
Aşı çalışmalarına siber saldırı Türkiye’de siber güvenlik alanında önemli projelere ve yerli ürünlere imza atan STM’nin, siber tehdit ve olayları inceleyerek kamuoyuyla paylaşan teknolojik düşünce merkezi “thinktech”, Ekim –Aralık 2020 tarihlerini kapsayan yeni Siber Tehdit Durum Raporu’nu açıkladı.
SSB Başkanı Demir: 'Siber Güvelik Kümelenmesi hareketini başlattık' Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof.
STM siber güvenlikte emin adımlarla ilerliyor STM’nin düzenlediği ve Türkiye'nin en önemli siber güvenlik etkinliklerinden olan ‘6.
STM'den siber güvenliğe “JET” destek STM, SSB öncülüğünde siber güvenlikte fikrini çıktıya dönüştermek isteyenlere "Jet Hızlandırma" ile destek verecek.