SON EKLENENLER
KATEGORİ

KARA

FNSS'e en iyi kara araçları üreticisi ödülü Türk savunma sanayisinin önde gelen zırhlı araç üreticilerinden FNSS, “En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi” ödülü aldı.
Çekya Fransa'dan 'CAESAR' alacak Çekya, Fransa'dan tekerlekli araç üzerine konuşlu CAESAR 155 mm obüs sistemi alacak.
Otokar ile Milrem arasında stratejik işbirliği Otokar, insansız ve uzaktan komutalı kara sistemlerinin geliştirilmesi konusunda Milrem Robotics şirketiyle bir iş birliği anlaşması imzaladı.
Savunmaya WAT Motor Türkiye'nin önde gelen elektrik motoru üreticisi WAT Motor TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde kabiliyetlerini sergiledi.
Algan Teknofest'te Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE), ilk kez 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2021) görücüye çıkardığı Algan 8X8 silahlı amfibi aracını TEKNOFEST’21’de sergiliyor.
Algan Teknofest'e geliyor Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE), ilk kez 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF 2021) görücüye çıkardığı Algan 8X8 silahlı amfibi aracını 21-26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanında düzenlenecek TEKNOFEST’21’de sergileyecek.