SON EKLENENLER
KATEGORİ

GÜNDEM

Akar 'F-16 tedariki için teknik çalışma başlatıldı' Milli Savunma Bakanı Akar, F-16 tedariki ve modernizasyon projesine ilişkin " Hem F-16 blok 70 Viper tedariki hem de elimizdeki bazı uçakların modernize edilmesi için teknik çalışma başlatıldı.
SSI 10 yaşında Savunma ve havacılık sanayi ürünlerine yeni pazarlar bulmak ve mevcut pazar paylarını geliştirerek, ihracatı artırmak için çalışmalar yürüten Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) 10'uncu yaşını kutluyor.
ABD'den F-35 ve F-16 açıklaması ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin F-16 Block70 alım talebi ve F-35 konusunda açıklamalarda bulundu.
Geleceğin askerleri Ankara'da konuşulacak “International Future Soldier Conference” etkinliği, Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı ve Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SaSaD) desteği ve ODTÜ Teknokent- TSSK iş birliği ile 19 Ekim 2021 tarihinde Ankara Sheraton Otel’de Defence Turkey Dergisi tarafından organize edilecek.
Yunanistan'a ABD kalkanı Yunanistan, ABD ile savunma iş birliği anlaşmasını Washington'da atılan imzalarla yeniledi.
Polonya, Türkiye'den yeni silahlar alacak Bayraktar TB2 SİHA tedariki için anlaşma yapan Polonya, Türkiye'den yeni silah sistemleri almak üzere bir heyet gönderecek.