SON EKLENENLER
KATEGORİ

GÜNDEM

IDEF fuarı 17-20 Ağustos'a ertelendi IDEF 21 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun tavsiye kararı doğrultusunda 17-20 Ağustos'ta yapılacak.
'Defender Europe 21' tatbikatı başladı Pentagon, ABD'nin Türkiye'de dahil 26 Avrupa ülkesi ile düzenlediği "Defender Europe 21" tatbikatının başladığını duyurdu.
Hedef 2023'te motor çalıştırmak TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Fahrettin Öztürk, Milli Muharip Uçak için hedeflerinin 2023'te "motor çalıştırmak" olduğunu söyledi.
TUSAŞ web sitesini yeniledi Türk havacılık ve uzay ekosisteminin öncü kuruluşu Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), geliştirdiği hava platformlarını dünya kamuoyuna daha iyi tanıtmak için web sitesini yeniledi.
Kraliyet F-35'leri için görev zamanı Kraliyet Donanmasına ait F-35B tipi savaş uçakları Irak ve Suriye'de DAEŞ'e karşı yürütülen 'Shader Operasyonu'na katılacak.
Rusya Azerbaycan sınırına iki yeni üs kurdu Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Rus Ordusu'nun Ermenistan'ın güneyindeki Azerbaycan sınırı yakınlarına "ek güvenlik garantisi" olarak iki yeni askeri üs kurduğunu açıkladı.