SON EKLENENLER
KATEGORİ

GÜNDEM

F-35 rotasını BAE'ne çeviriyor ABD Temsilciler Meclisi Dışilişkiler Komitesi Başkanı Demokrat Eliot Engel, ABD Dışişleri Bakanlığının Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) F-35 uçaklarının satışı konusunda Kongre'yi gayriresmi bilgilendirdiğini açıkladı.
İngiltere'den 'Ben Buradayım' mesajı İngiltere, Kıbrıs'ta şimdiye kadar giriştiği en kapsamlı deniz tatbikatıyla Doğu Akdeniz'de ben de buradayım dedi.
Azerbaycan duyurdu: İki Su-25 düşürüldü Azerbaycan ordusunun, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdüğü bildirildi.
Sanal Savunma Sanayii Fuarı Kasım ayında Türkiye'nin savunma, havacılık ve uzay sanayi üretimindeki yerlilik oranlarının arttırılması için başlatılan Milli Teknoloji Hamlesi'nin en büyük destekçisi SAHA İstanbul, Türkiye'nin savunma gücünü SAHA EXPO ile sanal dünyaya taşıyacak.
Yunan Donanması ağır yaralı Yunan donanmasına ait mayın avlama gemisiyle konteyner gemisi çarpıştı.
İsrail: F-35'i sat, F-22'yi ver ABD’nin Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) F-35 satışına karşı çıkmayacağını açıklayan Tel Aviv yönetiminin, bölgedeki hava üstünlüğünü korumak için Washington’dan F-22 savaş uçaklarının İsrail’e satılmasını talep ettiği bildirildi.