SON EKLENENLER
KATEGORİ

GÜNDEM

Rus askerleri Karabağ'da göreve başladı Rusya Genelkurmay Başkanlığı Ana Harekat Dairesi Başkanı Sergey Rudskoy, düzenlediği brifingde, Azerbaycan ile Ermenistan arasında yapılan anlaşma gereği Dağlık Karabağ'a gönderilen Rus barış gücüne ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bakan Akar Bakü'de zaferi kutladı Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Azerbaycan Savunma Bakanlığını ziyaret etti.
Pentagon'a 696 milyar dolarlık bütçe ABD Senatosu Tahsisatlar Komitesi, Savunma Bakanlığı (Pentagon) için 2021 mali yılında 696 milyar dolar bütçe teklifinde bulundu.
ASELSAN "Gökyüzüne Bir İz Bıraktı" ASELSAN ile uluslararası bir müşterisi arasında bir savunma sistemi çözümünün ihracatıyla ilgili 118 milyon avroluk sözleşme imzalandı.
Ermenistan yenilgiyi kabul etti! Zafer Azerbaycan'ın Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, bugün imzalanan anlaşma ile Ermenistan-Azerbaycan Dağlık Karabağ çatışmasına son verildiğini duyurdu.
Azerbaycan: Rus helikopteri yanlışlıkla vuruldu Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan’da Nahçıvan sınırı yakınında düşürülen bir Rus helikopteriyle ilgili açıklamada bulunarak helikopterin Azerbaycan ordu birlikleri tarafından düşürüldüğünü kabul etti.