SON EKLENENLER
KATEGORİ

GÜNDEM

Konya'da eğitim tamamlandı Türk ve İngiliz savaş uçakları, Konya 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığında eğitim uçuşu gerçekleştirdi.
TSK eğitti! Libyalı askeri öğrenciler mezun oldu Türkiye ve Libya arasında geçen yıl imzalanan "Güvenlik ve Askeri İş Birliği Mutabakat Muhtırası" çerçevesinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Libyalı askeri öğrenciler için hazırlanan eğitim programı ilk mezunlarını verdi.
Bakan Akar TUSAŞ tesislerinde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ziyaret etti.
TUSAŞ’a İngiltere’den ziyaret İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri (RAF) Komutanı Mareşal Mike WIGSTON ve beraberindeki heyet bugün Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tesislerine ziyarette bulundu.
ASELSAN'dan 38,8 milyon dolarlık ihracat ASELSAN ile uluslararası bir müşterisi arasında elektro-optik ve haberleşme sistemleri ihracatıyla ilgili 38,8 milyon dolarlık sözleşme imzalandı.
ASELSAN ürünleri tüm Türkiye’de satışta ASELSAN, fiziki ve dijital platformlarda satışa çıkaracağı logolu ürünlerini halkla buluşturuyor.