SON EKLENENLER
KATEGORİ

DENİZ

Avcı göreve başladı Deniz Kuvvetleri Komutanlığının gözü, kulağı olarak mavi vatanda görev yapacak, denizaltı savunma harbinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin etkinliğini daha da artıracak P-72 deniz karakol uçağı ilk görev uçuşunu gerçekleştirdi.
TCG İstanbul (F-515) Fırkateyni suyla buluştu Milgem Projesi kapsamında inşası devam eden İstif Sınıfı Fırkateynin ilki olan TCG İstanbul denize indirildi.
İSTANBUL suyla buluşacak Türk Deniz Kuvvetleri için inşa edilen İ sınıfı fırkateynlerin ilki İstanbul Fırkateyni 23 Ocak'ta denize indirilecek.
Ukrayna Ordusu için 'Neptune' tamam Füze ve roket alanında önemli bir teknolojik altyapıya sahip olan Ukrayna, RK-360MC Neptune kıyı savunma sistemini bu yıl içinde hizmete alacak.
ANADOLU'nun gözleri ASELSAN'dan ASELSAN'ın TCG Anadolu Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi için geliştirdiği PİRİ Kızılötesi Arama ve Takip Sistemi'nin (KATS) fabrika kabul testleri, Savunma Sanayii Başkanlığı, ARMERKOM, Sedef Tersanesi ve ASELSAN personelinin katılımıyla şirketin Akyurt Tesisleri'nde gerçekleştirildi.
Neptun Endonezya yolcusu Füze ve roket alanında önemli bir teknolojik altyapıya sahip olan Ukrayna, Neptun kıyı konuşlu gemisavar sisteminin satışı için Endonezya ile mutabakat anlaşması imzalandığını duyurdu.