SON EKLENENLER
KATEGORİ

DENİZ

Su altı güvenliği Koç Savunma'ya emanet Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri tarafından Yeni Tip Denizaltı Projesi için geliştirilen Solunan Havayı İzleme Sistemi’nin Tersane/Depo Seviyesi Bakım Eğitimleri Koç Savunma tesislerinde gerçekleştirildi.
Japonlar suyun altını boş bırakmıyor Çin ile yaşadığı sorunlar sebebiyle donanmasına özel önem veren Japonya'nın en yeni denizaltısı "Taigei" Kobe'deki Mitsubishi Heavy Industries (MHI) tersanesinde denize indirildi.
ASELSAN’dan Endonezya’ya ‘MUHAFIZ’ Beş kıtadan altmıştan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmek suretiyle, yoğun rekabetin yaşandığı uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden ASELSAN, Uzaktan Komutalı Stabilize Top Sistemi ihracatıyla ilgili olarak Endonezya ile yeni bir ihracat anlaşması imzaladı.
MELTEM sonunda esmeye başladı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterine alınması planlanan 6 deniz karakol uçağının kabul faaliyetlerine başlandı.
Anadolu’dan Katar’a eğitim gemisi Katar Deniz Kuvvetleri için Anadolu Tersanesi'nde inşa edilen iki eğitim gemisinden ilki denize indirildi.
Pakistan MİLGEM'leri için imza ABD merkezli GE Marine şirketi ile STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.