Zemana’dan  ücretsiz siber güvenlik desteği

Zemana’dan ücretsiz siber güvenlik desteği

Türkiye’nin küresel siber güvenlik üreticisi Zemana, evde kal çağrısına uyanlara ‘Ücretsiz Siber Güvenlik Desteği’ sağlıyor.

Zemana, kurumların faaliyetlerini internet üzerinden kesintisiz sürdürebilmesini desteklemek üzere bilgisayar, telefon ve tabletleri gelişmiş güvenlik ağıyla koruyan kurumsal ve bireysel yeni nesil siber güvenlik ürünlerini 90 gün boyunca herkese ücretsiz kullanıma açıyor.

Koronavirüs yayılımının önlenmesi için eğitim ve finans kurumlarının yanı sıra şirketler de faaliyetlerini uzaktan çalışma modeliyle sürdürmeye başladı. Eğitim ve iş amaçlı internet kullanımının yoğunlaşmasıyla kurumların siber tehditler karşısında çalışanları için güvenli çözümlere olan ihtiyaçları da arttı. Siber güvenlik alanında önemli çözümler geliştiren teknoloji şirketi Zemana, evden çalışan herkese lisanslı ürünlerini dayanışma kapsamında ücretsiz olarak açıyor.

E-posta başvurusu ile ücretsiz siber güvenlik lisansına erişim

2019 yılında Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Asis Elektronik Grubu ile birleşen Zemana, bireysel siber güvenlik ürünleri olan AntiMalware, AntiLogger ve Mobil Antivirüs ile kurumsal kullanıcılara sunduğu Endpoint Security ürünlerini, ilgili tüm kurum ve kuruluşların çalışanlarına 90 gün süre ile ücretsiz lisanslıyor. Ücretsiz siber güvenlik desteği için, kullanıcıların, evdekal@zemana.com adresine talep göndererek ya da http://www.zemanayanimda.com adresinden lisans başvurusunda bulunması yeterli.

Zemana’nın ücretsiz sunduğu siber güvenlik çözümleri

Zemana AntiLogger: Bilgisayarları antivirüs yazılımlarının belirleyemediği çevrimiçi zararlı ve casus yazılımlardan koruyor ve bunları bilgisayardan temizliyor.

Zemana AntiMalware: Çevrimiçi bilgisayarlara yapay zekâ destekli, gerçek zamanlı sezgisel koruma katmanı sağlıyor.

Zemana Mobil Antivirüs: Telefon ve tabletleri korumak için tasarlanmış, boyut olarak hafif, kullanımı kolay ve güçlü bir antivirüs uygulaması olma özelliği taşıyor.

Zemana Endpoint Security: Sunucu ve ağ yapısında kurumsal bilgisayarların, Uç Nokta Güvenliği için Kontrol Merkezi tarafından yönetilen ve bütün zararlı yazılımlara karşı güvenlik önlemlerini içeren, gelişmiş bir kurumsal güvenlik ağı sunuyor.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.