SEDEC’ten Almanya atağı

SEDEC’ten Almanya atağı

Savunmanın yanı sıra güvenlik sektörüne de yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen SEDEC, uluslararası alandaki tanıtım atağına, 9-12 Mart tarihleri arasında, Almanya’da düzenlenen, IWA Outdoor Classics 2018 fuarı ile devam etti.

Fuara katılan SEDEC ekibi, IWA 2018’de, bir dizi ikili görüşme gerçekleştirerek, SEDEC ile ilgili farkındalığı arttırdı ve pek çok firmanın dikkatini etkinliğe çekmeyi başardı.

SEDEC, 19 Mart’ta yayınladığı basın bülteninde, IWA 2018 boyunca gerçekleştirilen ikili görüşmelerde, savunma ve güvenlik alanına yönelik; silah, mühimmat, silah parçaları, polis ekipmanları ve optik ve gece görüş sistemleri üreten, toplam 62 firmaya SEDEC’in anlatıldığını bildirdi.

SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal, IWA 2018 katılımları ile ilgili, şu değerlendirmeyi yaptı: “IWA 2018’de, pek çok firma ile ilk defa temasa geçtik. Bu tür ilk temaslarda, firmalar, genellikle biraz temkinli olabiliyorlar. Ancak SEDEC, çok iyi kurgulanmış bir etkinlik ve bu kurgu görüldüğünde, buzların çok çabuk eridiğini gözlemledik. IWA 2018 temaslarımız, SEDEC’in başarısına olan inancımızı daha da kuvvetlendirdi. SEDEC, tam da kurguladığımız gibi, uluslararası ve ulusal ana oyuncuları bir araya getiren, etkin bir iş platformu olacak.”

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.