SEDEC Eurasia Airshow’da yeni işbirliklerinin temelini atacak

SEDEC Eurasia Airshow’da yeni işbirliklerinin temelini atacak

SEDEC, Savunma ve Havacılık paydaşları ile Eurasia Airshow’da bir araya gelecek.

SEDEC ekibi, 25-29 Nisan tarihlerinde, Antalya’da düzenlenen Eurasia Airshow’da gerçekleştireceği bir dizi görüşme ile hem tanıtım faaliyetlerine devam edecek hem de katılımını onaylamış firmalara, hazırlıkların son durumu hakkında bilgi verecek.

SEDEC’in ana temaları olan; anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik sistemleri, aynı zamanda, askeri amaçlı İHA ve helikopter gibi bazı yenilikçi sistemlerin de kullanıldığı alanlar. SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal, bu açıdan, Eurasia Airshow ile SEDEC’in birbirini tamamlayıcı nitelikte olduğuna dikkat çekti: “Eurasia Airshow, Türkiye’nin havacılık alanındaki birikimini ve potansiyelini gösterecek. Fuarda, yeni iş birliklerinin temelleri atılacak. SEDEC de bu iş birliklerini; anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik alanında derinleştirmeyi hedefliyor. Bunun için, yurt içinden ve yurt dışından, ihtiyaç sahipleri ile ürün ve hizmet sağlayıcılarını bir araya getirerek etkin bir iş platformu sağlayacağız. Bugüne kadar, 46 ülkeden misafirlerimizi davet ettik; gelecek cevaplarla etkinliğimizin, uluslararası bacağının daha da kuvvetleneceğine inanıyoruz.”

SEDEC bünyesinde gerçekleştirilecek konferansın ayrıntıları da belli olmaya başladı. Konferansta; Sınır Güvenliği, Anayurt Güvenliği, Tedarik Zinciri ve Güvenli Şehirler temaları işlenecek. Ziyaretçiler, Eurasia Airshow sırasında 309B numaralı stantta, SEDEC hakkında bilgi alabilecek ve SEDEC ekibi ile görüşebilecek.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.