Nurol Makina “EJDER” ile Paris’te vites büyütecek

Nurol Makina “EJDER” ile Paris’te vites büyütecek

Dünyanın farklı coğrafyalarında gerçekleştirilen testleri, tam not alarak tamamlayan EJDER YALÇIN Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen Eurosatory 2018 fuarı ile dünya arenasına bir kez daha çıktı.

Eurosatory 2018’de, ziyaretçilerinin karşısına, yarısı çöl kamuflajına, yarısı ise haki renkli kamuflaja boyanmış şekilde çıkan EJDER YALÇIN bugüne kadar 5 ülke tarafından tercih edildi. Uluslararası pazarda gördüğü ilgi, 2017 yılı ile birlikte somut siparişlere dönüşerek 400’ün üzerinde teslim edilen EJDER YALÇIN’ın 500’ün üzerinde de kesin siparişi bulunuyor. Bu araçlar, ülkelerin tercihlerine göre, farklı konfigürasyonlarda ve farklı görev yükleri ile teslim ediliyor.

Nurol Makina farklı ülkelerde testleri ve ihale süreçleri devam eden EJDER YALÇIN’dan 1.400’ün üzerinde yeni sipariş almayı planlıyor. Tüm bu rakamlar, EJDER YALÇIN’ın, oturmuş bir tasarıma sahip olduğunu; önümüzdeki dönemde, aracın ve yedek parçalarının da uzun bir ömür devrini destekleyecek şekilde üretime hazır olmaya devam edeceğini gösteriyor.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.