İhracat FNSS’in işi

İhracat FNSS’in işi

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş., Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) tarafından 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü. 15 Nisan’da, Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreni, Türkiye’nin savunma sanayiinde öncü firmaları ve Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan en üst seviyede temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.

SSI Genel Kurulu öncesi yapılan, Savunma ve Havacılık Sanayisi 2018 Yılı Başarılı İhracatçılar Ödül Töreninde, FNSS’nin, Kara Taşıtları ve Aksamları Ürün Grubu İhracat Birincisi, İhracatını En Fazla Artıran Firma ve En Fazla İhracat Yapan 3. Firma ödülleri, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir tarafından FNSS Genel Müdürü ve CEO’su Nail Kurt’a takdim edildi.

FNSS, 30 yıllık bilgi birikimiyle Türk Savunma Sanayi’nin ilk komple sistem ihracatını gerçekleştirdi ve bugün halen kara sistemlerinde en büyük ihracat rekorunu elinde bulunduruyor. FNSS, ihracatla ülkemizde sürdürülebilir kalkınmaya destek olduğu gibi, dost ve müttefik ülkelerdeki kullanıcıları için de yaratıcı çözümlerle değer katmaya devam ediyor.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.