HAVELSAN ‘TEKNOFEST’e hazır

HAVELSAN ‘TEKNOFEST’e hazır

İstanbul Atatürk Havalimanında 17-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Teknofest etkinliğinde HAVELSAN da yerini alıyor.

HAVELSAN, hem geliştirdiği yüksek teknolojilerle hem de düzenleyeceği ve katkı sağlayacağı yarışmalarla Teknofest’in yıldızlarından olacak. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ilk Teknofest’te sergilenen ve katılımcıların en çok ilgi gösterdiği Hezarfen Paraşüt Simülatörü, bu festivalin de en dikkat çeken ürünlerinden olmaya aday.

HAVELSAN mühendislerinin, Türk Silahlı Kuvvetleri için tamamen yerli ve milli imkanlarla ürettiği Keskin Nişancı Simülatörü de, HAVELSAN standında yerini alacak. Katılımcılar ayrıca, Helikopter Simülatörünü de HAVELSAN standında deneyebilecek.

Su Altı ve Su Üstü Platformları için sanal gerçeklik gösterimleri, milli işletim sistemi PARDUS eğitimleri ile artırılmış gerçeklik siber güvelik oyunlarının da yer alacağı Teknofest’te, Sürü İHA Simülasyon Yarışması da düzenlenecek.

Deprem sonrası ilk yardım faaliyetleri senaryosuyla gerçekleştirilecek Sürü İHA Simülasyon Yarışmasına HAVELSAN tarafından destek sağlanacak.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.